Drukuj

Opis

Treść: Jestem kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Oferuję stylizację metodą akrylową, hybrydową, żelową, na formie,
tipsie lub naturalnych paznokciach już od 50zł. Poza stylizacją paznokci u rąk i u stóp wykonuję również klasyczny manicure i pedicure.
Pracuję jedynie na produktach najwyższej klasy, co gwarantuje wysoką jakość i dużą trwałość wykonanych paznokci w naprawdę korzystnych cenach!
Oferuję największe hity tego sezonu, takie jak efekt syrenki, żelowe ombre, czy wzory farbką akrylową. Mam wiele do zaoferowania również klientkom które cenią sobie klasyczne paznokcie. Jestem dyspozycyjna zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Stacjonuję w Wieluniu ul. Krakowskie Przedmieście 54
(ewntualna możliwość dojazdu do klienta).
Zapraszam! :)

UWAGA! Jeśli nie należysz do osób, które tygodniami mogą czekać na termin wizyty, tym bardziej zapraszam!

Kontakt

żanet
668237512
Wieluń
Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.Stylizacja paznokci, manicure, pedicure.
Powrót