Drukuj

Opis

Treść: Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Bonn
Opis zlecenia: Pan Peter ma 83 lata. Jest osobą po udarze, przez co jest częściowo sparaliżowany (lewa strona ciała), porusza się na wózku, jest inkontynentny. Cierpi także na nadciśnienie oraz lekko niedosłyszy. Jest przy tym osobą z dużym poczuciem humoru, jednak bywa zapominalski. Nie ma problemów ze snem.
Warunki mieszkaniowe:
Pan Peter mieszka sam na czwartym piętrze w bloku, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do centrum miasta. W okolicy mieszka jego syn oraz córka z rodziną, którzy w razie potrzeby są do dyspozycji opiekunki. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, jednak kuchnię i łazienkę dzieli z podopiecznym. Zapewniony dodstęp do mediów.
Obowiązki:
Opiekunka powinna wspierać seniora w codziennej higienie, pomagać mu również w ubieraniu i rozbieraniu. W zakresie jej obowiązków jest również robienie zakupów, gotowanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe. Z uwagi na częste wizyty kogoś z rodziny, ma ona zagwarantowane sporo wolnego czasu.
Wymagania:
- niemiecki na poziomie komunikatywnym,
- poczucie humoru,
- cierpliwość,
- dobre umiejętności kulinarne.
Oferujemy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj,3

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6831 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 6831, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Gdańska 90, lok.1-4

Kontakt

Paula24
797898769
Łódź
Poszukujemy opiekunki do pana Petera
Powrót