Drukuj

Opis

Treść: Mam do sprzedania telefon IPhone 5s o pojemności 16 GB. Telefon był używany przeze mnie przez niecały rok czasu. Oceniam jego stan na idealny. Telefon posiada dwie niewielkie skazy na obudowie widoczne dopiero po dokładnym przyjrzeniu się. Telefon od samego początku chroniony był przez plastikowe etui, a ekran przez folię, nigdy nie upadł.
Telefon działa bez zarzutu. Nic się nie przycina ani nie zawiesza. Przycisk Home działa bardzo dobrze, bez problemu odczytuje linie papilarne. Przyciski głośności oraz Power działają bez problemów (nie zacinają się, nie było przypadku aby nie zadziałały). Obiektyw aparatu nie jest porysowany i działa bardzo dobrze.

Telefon posiada jeszcze roczną gwarancję. Posiadam do niego cały zestaw (pudełko, ładowarkę, kabel USB, zestaw słuchawkowy, kluczyk do wyciągania karty SIM). Jestem jego pierwszym właścicielem. Kupiłem go w salonie.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Cena jest do lekkiej negocjacji. Posiadam więcej zdjęć, które mogę przesłać mailowo.

W gratisie dodaję plastikowe Etui.

Telefon można odebrać osobiście lub w innej formie, to będzie zależeć od osoby zainteresowanej. Możliwe jest obejrzenie telefonu we Wrocławiu/Wieluniu.

Kontakt

Bartłomiej
602717662
Wieluń/Wrocław
IPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space GrayIPhone 5s, 16 GB, Space Gray
Powrót