Drukuj

Opis

Treść: Szanowni Państwo
Świadczymy usługi w zakresie: sprzedaży przydomowych oczyszczalni ścieków, montażu przydomowych oczyszczalni, projektowania systemów przydomowych oczyszczalni ścieków, w tym również przygotowywania kompletnej dokumentacji projektowej na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków.
Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy ponieważ zajmujemy się od wielu lat sprzedażą oraz montażem przydomowych oczyszczalni co potwierdzają m.in. liczne referencje. Dzięki temu macie Państwo pewność, że nawiązujecie współpracę z poważną firmą, świadczącą swoje usługi ku zadowoleniu jej Klientów od wielu już lat.(zapraszamy do odwiedzenia zakładki referencje na stronie internetowej naszej firmy).
W naszej ofercie posiadamy ponad 40 rodzai urządzeń wiodących producentów.
Kompletna oczyszczalnia 2000l dla 4 osób już od 2150,00 zł.
Wszystkie oczyszczalnie posiadają niezbędne certyfikaty oraz dopuszczenia w tym również certyfikat europejskim PN-EN 12566-1 lub 12566-3.
Gwarantujemy
- profesjonalne doradztwo oraz dobór oczyszczalni odpowiedniej dla Twoich potrzeb,
- profesjonalny montaż - posiadamy wieloletnie doświadczenie,
- wybór urządzeń z szerokiej oferty - w ciągłej sprzedaży ponad 40 rodzai urządzeń.


W ogłoszeniu przedstawiamy przykładową cenę katalogową kompletnego urządzenia.
W związku z tym, iż na lokalnym rynku jesteśmy liderem możemy zaproponować Państwu przydomowe oczyszczalnie w cenach dużo niższych od cen katalogowych.
Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu 502 367 393 lub przez stronę www.biohydrosystem.pl

Kontakt

Bio Hydro System
502367393
Przydomowa oczyszczalnia ścieków BioEkocent3300Przydomowa oczyszczalnia ścieków BioEkocent3300Przydomowa oczyszczalnia ścieków BioEkocent3300Przydomowa oczyszczalnia ścieków BioEkocent3300
Powrót