Opis

Treść: Szukasz miejsca na praktyki w działach - marketingu, social media i PR? Jesteś studentem uczelni wyższej? Więc dlaczego nie wysłałeś nam jeszcze swojego zgłoszenia? Jesteśmy otwarci na Twoje umiejętności!
Dołącz do nas na praktyki – Kujon to pozytywne miejsce tworzone z myślą o studentach.

Zagwarantujemy Ci:
• Indywidualne podejście – czas praktyk ustalasz sam
• Ciekawe zadania z nowoczesnego marketingu w social media
• Opiekunów, którzy poprowadzą Twój rozwój zawodowy i osobisty
• Zespół do pomocy w realizacji zadań – nikt nie wrzuci cię na głęboką wodę
• Pracę w nowoczesnym startupie - pracę z ludźmi w niekorporacyjnym podejściu
• Pracę mobilną w trybie zadaniowym

Czego oczekujemy od Ciebie:
• Samodzielności
• Zaangażowania i kreatywności
• Otwartości, komunikatywności, umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
• Znajomości podstawowych aplikacji komunikacyjnych
• Pozytywnej energii i dużo chęci do działania

Zakres obowiązków:
• Promowanie marki w social media
• Wsparcie w działaniach komunikacyjnych
• Tworzenie treści promocyjnych oraz dystrybucja w społeczeństwie studentów
• Praca przy projektach marketingowych/eventach;
• Testowanie aplikacji oraz obsługa uwag dotyczących jej działania

Jeśli jesteś zainteresowany – polub nas na Facebook (Kujon – klient USOSa) i kliknij „Wyślij wiadomość” lub jeżeli wolisz e-maile: kujon@kujon.mobi
P.S. CV może być ciekawe, ale może wolisz napisać parę słów o sobie? Daj znać co potrafisz i w czym jesteś dobry – doceniamy umiejętności praktyczne, a nie certyfikaty.

Pamiętaj zamieścić klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych w procesie trwania rekrutacji.

Kontakt

sra_kujon
PRAKTYKI - marketing, social media, PR