Opis

Treść: Sieć lombardów „LOOMBARD.PL” ogłasza stały nabór na stanowisko Pracownika Punktu Lombardowego

Miejsce pracy: WIELUŃ
Wynagrodzenie: od 1800 netto
Opis stanowiska: Praca na samodzielnym stanowisku pracy przy obsłudze klienta punktu lombardowego.

Oczekujemy:

- Biegłej obsługi komputera, znajomości środowiska Windows, programów Office, Excel itp.,
- Znajomości portali aukcyjnych i ogłoszeniowych (mile widziane),
- Znajomości rynku RTV/AGD, nowinek technologicznych - w stopniu podstawowym,
- Chęci podjęcia pracy na stałe,
- Osoba zatrudniana musi być dyspozycyjna, żywiołowa, energiczna, sumienna, odpowiedzialna, kreatywna, powinna posiadać własną inicjatywę oraz łatwo nawiązywać kontakty
- Uczciwości – niekaralność
- Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie
- umowa o pracę,
- Gwarantowane wynagrodzenie podstawa + premia,
- Stanowisko pracy przy obsłudze klienta oraz praktyczne i merytoryczne przygotowanie do pracy poprzez szkolenie lombardowe, złotnicze.
- Bezpieczną pracę w bardzo dobrych warunkach, miłej atmosferze, możliwość awansu.

DO CV ZE ZDJĘCIEM prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz. 883)"

Kontakt

Loombard
Wieluń
Praca