Opis

Treść: Poszukujemy Kandydatów do odbycia stażu na stanowisko:

Grafik Komputerowy

WYMAGANIA:

• wiek do 30 lat,

• umiejętności tworzenia grafik,

• wyobraźnia i elastyczność w projektowaniu,

• zainteresowanie e-handlem i modą,

ZADANIA:

• wykonywanie projektów graficznych (reklamy internetowe, broszury, ulotki, plakaty, katalogi, foldery),

• projektowanie ilustracji, bannerów wykorzystywanych na potrzeby sklepów,

• projektowanie znaków graficznych/logotypów,

• projektowanie szablonów aukcji internetowych Allegro,

• obróbka zdjęć produktów.

OFERUJEMY:

• po zakończeniu stażu umowę o pracę
• pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować z dopiskiem:

„STAŻ - Grafik Komputerowy”

MILE WIDZIANE PORTFOLIO

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Kontakt

magda_21_21
605872187
Wieluń
nopic