Bezpieczeństwo i służby Edukacja

Nastolatka uderzona lusterkiem pojazdu przez nieodpowiedzialnego kierowcę – policja zidentyfikowała samochód

W pewnym nieszczęśliwym incydencie drogowym, 13-letnia dziewczynka spacerująca wzdłuż pobocza została niespodziewanie potrącona lusterkiem samochodu. Zdarzenie to miało miejsce na trasie pomiędzy Okalewem a Nietuszyną. Zamiast zatrzymać się i sprawdzić stan zdrowia poszkodowanej, kierowca bez skrupułów odjechał z miejsca zdarzenia, pozostawiając zdezorientowaną i bolejącą dziewczynkę.

Mimo bólu, którego doświadczała, nastolatka miała na tyle siły, aby trafić do szpitala. Tam zgłosiła incydent, twierdząc, że jej ręka jest w stanie niedogodności po tym, jak uderzyło ją lusterko samochodu. W międzyczasie, po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu, funkcjonariusze policji z Osjakowa podjęli szybkie działania w celu ustalenia szczegółów tego zdarzenia drogowego.

Policjanci byli w stanie śledzić i zidentyfikować samochód, który brał udział w tym incydencie. Okazało się nim być Audi A4. Obecnie trwają dalsze badania nad okolicznościami tego zdarzenia, w tym próba ustalenia tożsamości osoby, która kierowała tym samochodem podczas tego nieszczęśliwego zdarzenia.