Atrakcje Wieluń

Wieluń zaprasza na emocjonujące show Monster Truck!

Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie w Wieluniu, które dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Spektakl pełen ruchu, świateł i dzikiej energii odbędzie się już 20 września, w środę o godzinie 19. Miejsce akcji – parking przy miejscowym targowisku. Podczas tego niepowtarzalnego show usłyszysz donośne dźwięki pracujących silników, zobaczysz imponujące kraksy, a wszystko to podkreślone spektakularnymi efektami świetlnymi i pirotechnicznymi.

Dla miłośników filmów akcji i ekscytujących doznań, ten wieczór będzie idealną okazją do poczucia adrenaliny pulsującej w żyłach. Owo wydarzenie to nic innego jak Monster Truck Show, które pozwoli Ci na chwilę stać się bohaterem pełnego akcji spektaklu.

Przy targowisku miejskim w Wieluniu, grupa kaskaderów o światowej sławie zaprezentuje swoje umiejętności, zaskakując widzów niecodziennymi popisami. Czekają na Ciebie zaskakująco głośny ryk silników, dramatyczne kraksy oraz gromkie reakcje publiczności. Całość zostanie dopełniona niepowtarzalną oprawą muzyczną, świetlną i efektami pirotechnicznymi.

Extrem Cascaders Team zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu na wolnym powietrzu. Zarezerwuj swój czas, przygotuj się na niezwykłe emocje i dołącz do nas – zapewniamy, że to będzie niezapomniane przeżycie!