Bezpieczeństwo i służby Wieluń

Radosne wieści – zaginiona mieszkanka Wielunia odnaleziona za granicą! Rodzina wyraża wdzięczność za wsparcie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu z ogromnym zaangażowaniem prowadzili działania poszukiwawcze skierowane na odnalezienie 24-letniej kobiety, która zaginęła na terenie obcego kraju. Niewiasta ta pochodziła z Wielunia i to właśnie stąd rozpoczęła swą nieobliczalną podróż za granicę. Ostatni raz jej obecność odnotowano na terenie Amsterdamu, w Holandii, a miało to miejsce 30 listopada 2023 roku. Od tamtej pory nie utrzymywała żadnego kontaktu ze swoją rodziną czy innymi bliskimi.

Kobieta, mająca zaledwie 24 lata, niespodziewanie przepadła bez śladu podczas pobytu w amsterdamskiej części Holandii. Przed tym nieplanowanym wyjazdem była mieszkańcem Wielunia. Jej ostatnie znane miejsce pobytu datowane jest na 30 listopada, po czym przestała utrzymywać jakiekolwiek relacje z krewnymi czy innymi osobami, które do niej należały. Zarówno policja, jak i najbliżsi rozpoczęli intensywne poszukiwania młodej kobiety. W związku z tym, służby porządkowe wydały oficjalny komunikat, a informacje na temat zaginionej pojawiły się również na stronach poświęconych osobom zaginionym.

Radosna wiadomość nadeszła dopiero 7 grudnia. Zaginiona 24-latka została odnaleziona! Rodzina z ulgą przyjęła wieści o jej odnalezieniu i chce podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwanie młodej kobiety, dzielili wiadomości na temat jej zaginięcia i przyczynili się do tego szczęśliwego zakończenia dramatycznej historii.