Sport

Straciliśmy 3 punkt na rzecz GKS-u Bełchatów

0:2 w Wieluniu pozostawiło złe wrażenie

Piłka nożna już taka jest, że w przypadku zwycięstw zawsze chwali się wygraną a gani pokonaną drużynę. Wobec tego trudno na siłę szukać słów usprawiedliwienia na piłkarzy WKS-u 1957 Wieluń, którzy na własnym boisku ulegli GKS-owi Bełchatów 0:2. Przewaga własnego terytorium okazała się w tym przypadku nic nie znaczyć, a na pewno nie była w żadnym stopniu pomocna. Mecz ten został rozegrany w ramach 26 kolejki 4 ligi łódzkiej.

Przebieg spotkania

Gdyby brać pod uwagę tylko pierwszą połowę, to nie byłoby tak źle. Wynik remisowy dawałby 1 punkt, a to zawsze lepiej niż zyskać tych punków 0. Ale mecz piłki nożnej składa się z dwóch połówek. Gdy obie drużyny schodziły na przerwę do szatni przy rezultacie 0:0 mogliśmy być jeszcze umiarkowanie optymistycznie nastawieni. Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Za sprawą Serhija Napolova GKS objął prowadzenie 73 minucie. Na 0:2 podwyższył w 90 minucie Damian Warecki. Gospodarze nie mieli za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.