Kultura Wieluń Znane osoby

Wieczór muzycznych klasyków z Beata Kozidrak i Bajmem w centrum Wielunia

Niezapomniana sobota, 2 września, była dniem, kiedy echa największych przebojów jednego z czołowych polskich zespołów pop-rockowych zapełniły przestrzeń centralnej części Wielunia. To właśnie ten wieczór był oznaczony na kalendarzach miłośników muzyki jako moment kulminacyjny programu „Pożegnania wakacji z Wieltonem”, a koncert Beaty Kozidrak z Bajmem nie zawiódł oczekiwań.

Dzięki zdolnościom fotograficznym Michała Skotnickiego, mogliśmy zdobyć unikalne obrazy tego spektaklu muzycznego, ale też poprzedzających go występów innych grup. Zdjęcia te pokazują nie tylko legendarny zespół Bajm na scenie, ale również projekt B. i Happy New Girls, które przyciągnęły do parku miejskiego tłumy fanów.

Wokalistka o niebywałym charyzmie, Beata Kozidrak, wykonywała takie utwory jak „Płynie w nas gorąca krew” i „Biała armia”, tworząc niepowtarzalny klimat i wprowadzając publiczność w stan ekstazy. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, aby poczuć na nowo energię tamtej nocy.