Budownictwo i inwestycje Edukacja

Inwestycja firmy Baydo w Przedszkolu nr 4 w Wieluniu

Baydo, bydgoska firma o ograniczonej odpowiedzialności, została wybrana do realizacji projektu wartościowego placu zabaw przy Przedszkolu Nr 4 w Wieluniu. Budowa tego obiektu będzie kosztować 663 tysiące złotych. Na przetarg wpłynęło osiem propozycji, z których jednak cztery musiały zostać odrzucone. Oferta przedstawiona przez firmę Baydo była najbardziej korzystna pod względem finansowym spośród wszystkich zgłoszeń.

Dyrektorka Przedszkola Nr 4 w Wieluniu, Marzena Abramek, informuje, że teren do budowy jest już przygotowany i prace powinny ruszyć niebawem. Jest zdecydowana na sukces projektu, skierowanego na stworzenie nowego centrum zabaw dla maluchów.

Plac zabaw będzie specjalnie dostosowany do potrzeb dzieci niepełnosprawnych uczęszczających do tej placówki, która prowadzi również oddziały integracyjne. Anna Słońska, wicedyrektorka przedszkola, podkreśla cel inwestycji – stworzenie przestrzeni, która umożliwi integrację dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Głównym założeniem jest stworzenie miejsca, które pozwoli na wspólną zabawę i integrację wszystkich dzieci.